Scoot & Ride Highwaykick 2w1 - polecane zabawki

Jeździk Scoot & Ride Highwaykick 2w1 to produkt wyjątkowy, polecany przez każdego rodzica i każdego małego użytkownika. To bezpieczny, innowacyjny hulajnogo-rowerek, który nadaje się dla dzieci w wieku od 1 roku do 5 lat - rośnie wraz z naszymi pociechami! Sprawdziliśmy go dokładnie.


Rowerek biegowy i hulajnoga w jednym

SCOOTANDRIDE Highwaykick 2 w 1 to równocześnie hulajnoga i rowerek biegowy. Siedzisko można łatwo ustawić przekręcając kierownicę z funkcji hulajnogi - i już mamy rowerek! Co ważne, mechanizm zmiany funkcji nie wymaga użycia narzędzi - poradzi sobie z nim każda mama, w każdych warunkach. Wystarczy nacisnąć jeden guzik.

 [URL=https://www.fotosik.pl/zdjecie/55b08ca80cc6b43b][IMG]https://images89.fotosik.pl/265/55b08ca80cc6b43bm.jpg[/IMG][/URL] 

Jeździk Scoot & Ride - czemu jest taki wyjątkowy?

Wyjątkowość tego rowerka polega też na tym, że nadaje się dla dzieci w dość szerokim przedziale wiekowym - od 1 do 5. Najniższa pozycja siedziska odpowiada wzrostowi dziecka, które dopiero stawia pierwsze kroki - wynosi 22,5 cm. Wysokość kierownicy i siedziska można regulować niezależnie od siebie, wraz ze wzrostem pociechy.

Każdy rodzic powinien jednak zwrócić uwagę na szczegółową specyfikację dostarczoną przez producenta. Zgodnie z nią, jeździk Highwaykick 2 w 1 nadaje się dla dzieci o wzroście 82 – 118 cm i wadze do 20 kg (na siedzisku) lub do 50 kg (na bieżniku). To dość sporo i obejmie zdecydowaną większość dzieci, warto jednak mieć te dane na uwadze.

 [URL=https://bebetu.pl/79-rowerki-jezdziki-i-inne-na-kolkach][IMG]https://images89.fotosik.pl/265/c8ce6e1bc2363d10m.png[/IMG][/URL] 


Hulajnoga Scoot &Ride - bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Marka SCOOT&RIDE zadbała nie tylko o funkcjonalność rowerko-hulajnogi. Bardzo ważne, że jest to produkt bezpieczny i ściśle dopasowany do potrzeb małego dziecka. Po pierwsze, jest bardzo stabilny - trzy koła rozstawione są w taki sposób, aby zapewnić maksimum zabawy przy minimum ryzyka. System safety-pad zapobiega przewróceniu się pojazdu na nierównym terenie lub utknięciu kół, aby było jeszcze bezpieczniej.

Tylne koło posiada solidny hamulec, a także błotnik. Hulajnoga posiada szeroki podest pokryty warstwą antypoślizgową, aby jeszcze lepiej chronić dziecko podczas zabawy. Również kierownica jest antypoślizgowa, a siedzisko ma ergonomiczny, wygodny kształt. Rama i cała konstrukcja jest bardzo solidna, co zostało sprawdzone podczas wielu godzin szalonych zabaw. Do tego brak jakichkolwiek ostrych krawędzi - producent pomyślał o wszystkim.


Scoot & Ride - bezpieczne kaski dla małych użytkowników jeździka

By zapewnić dziecku jeszcze lepsze bezpieczeństwo, marka SCOOT&RIDE oferuje również kaski. Podobnie jak hulajnogo-rowerek, kaski firmy rosną wraz z dzieckiem. Reguluje się je za pomocą umieszczonej z tyłu śruby. Kask zaprojektowany jest z myślą o potrzebach najmłodszych - jest ultralekki, posiada magnetyczne zapięcie, które nie szczypie skóry, oraz podbródek wyściełany mięciutkim polarkiem. Dostępny również w 7 kolorach, pasujących do produktów z serii Highwaykick.


Wszystkie dostępne kolory:

SCOOTANDRIDE Highwaykick 2w1 Jeździk i hulajnoga 1-5 lat Blue
SCOOTANDRIDE Highwaykick 2w1 Jeździk i hulajnoga 1-5 lat Pink
SCOOTANDRIDE Highwaykick1 2w1 Jeździk i hulajnoga 1-5 lat Forest
SCOOTANDRIDE Highwaykick 2w1 Jeździk i hulajnoga 1-5 lat Ash
SCOOTANDRIDE Highwaykick 2w1 Jeździk i hulajnoga 1-5 lat Rose